SAP FIORI KOLAYLIĞIYLA KESİNTİSİZ ve GÜVENLİ ÖDEMELER

SAP Finansal Tamamlayıcı Uygulamalar kapsamında SAP kullanıcısı işletmelere özel olarak geliştirilmiş ARETE E-Ödeme çözümü, işletmelerin farklı bankalara farklı para birimleri üzerinden yaptıkları ödemeleri ve bu ödemelerin takibini kapsayan süreçleri otomatize eden bir çözümdür.

İşletmeler, manuel yürüyen ödeme süreçleri, bundan dolayı hataların fazla olması ve ödemelerde yaşanan gecikmeler gibi sebeplerin maliyetleri arttırıcı etkilerinden dolayı ödeme süreçlerini otomatize etme ihtiyacı duyuyor. Hem zaman hem maliyet tasarrufu sağlayan ARETE E-Ödeme Çözümü, işletmelerin ödeme süreçlerini otomatikleştirerek manuel işlem hatalarını ve ödeme süreçlerindeki hatalar nedeniyle maliyetler üzerinde oluşan negatif etkiyi ortadan kaldırıyor. ARETE E-Ödeme Çözümü, ödeme süreçlerini SAP Fiori ile tasarlanmış kolay arayüzler üzerinden dijitalleştirerek ödeme süreçlerinde ortaya çıkan tüm sorunlara kolay, kesintisiz ve güvenli bir şekilde çözüm sağlıyor.

ARETE E-Ödeme çözümüyle, satıcı ödemeleri, müşteri tahsilatları, bankalar arası para transferleri, serbest ödemeler gibi bir çok ödeme işlemini otomatik hale getirerek operasyonel ödeme süreçlerinin hatasız ve zamanında gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

ARETE E-Ödeme çözümünün fonksiyonları:

  • Farklı raporlara gereksinim duymadan tek bir raporda ödeme hazırlığı tamamlanabilir.
  • Bankaya gönderilecek ödeme dosyasının işletme içindeki onay mekanizmasından geçtikten sonra bankaya ulaşması sağlanır.
  • Bankadan gelen akıbet dosyalarını ilgili talimatla ilişkilendirerek kayıt altına alır.
  • İlgili firma, finans yöneticisi ve sorumlu kişilere e-posta yoluyla ödeme detay bilgileri iletilir.

ARETE E-Ödeme çözümünün işleyişi:

  • Otomatik Ödeme Hazırlığı ekranı kullanılarak ödeme listesi görüntülenir.
  • Parametre bilgileri girilir ve ödeme önerisi oluşturulur.
  • Oluşturulan öneri şirketteki onay yetkililerine onaya gönderilir.
  • Ödeme çalıştırması yapılır.
  • Ödeme çalıştırması tamamlanan tanıtıcı, banka sunucusuna gönderilir ve matbu talimat basılır.

ARETE, e-ödeme dışında, e-hesap özeti ve e-mutabakat çözümlerinde de SAP kullanıcısı firmalara önemli kolaylıklar sağlıyor. Hem kolay ve kullanışlı ekranlar hem de uygun maliyet avantajlarıyla sunulan bu çözümlerden yaralanmak için bize ulaşın.

 

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

2018-06-16T18:26:47+00:00