Haberler 2017-12-15T09:47:57+00:00

BİZDEN EN SON HABERLER

Etkinliklerimizi, projelerimizi ve başarı hikayelerimizi takip edin.

ARETE, TÜBİTAK DESTEĞİ ALDI!

ARETE, TÜBİTAK’ın destek başvuruları için koyduğu önemli kriterleri sağlayan Nakliye ve Dağıtım Çözümüyle, ilk TÜBİTAK proje desteğini aldı.

DEVAMI

ARETE, AR-GE MERKEZİ OLDU!

İnovatif çözüm ve teknoloji geliştirme hedefinde olan ARETE, bu hedef ve geliştirdiği stratejiler doğrultusunda önemli bir eşiği geçti ve Ar-Ge merkezi oldu.

DEVAMI

SAP FORUM İSTANBUL’17 GERÇEKLEŞTİ

SAP Türkiye’nin düzenlediği en büyük bilgi teknolojileri etkinliği SAP Forum İstanbul’un 22.’si, 12 Ekim Perşembe günü İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşti.

DEVAMI

SAP FORUM İSTANBUL’17 GERÇEKLEŞTİ

Basınçlı Gaz Tüplerinin Dolum ve Periyodik Muayenelerinin Usul ve Esaslarına İlişkin Tebliğin (SGM-2015/2) İzlenebilirlik başlıklı 11. maddesi hükmüne dayanılarak hazırlanan usül ve esaslar çerçevesinde; dolum tesislerinin, satıcıların, bayilerin ve A tipi muayene kuruluşlarının Bakanlık tarafından oluşturulan tüp takip sistemine entegre edilmesini sağlıyoruz.

DEVAMI

ARETE’nin SAP FORUM İSTANBUL AJANDASINDA NELER VAR?

ARETE, Altın Sponsor olarak katıldığı SAP Forum İstanbul’da dopdolu içeriklerle geliyor. Long ve Hicle adında kısa bir müzikal oyun sergileyecek olan ARETE, başarı hikayesi sunumunda ise Kadir Has Üniversitesi Fiori dönüşümünü katılımcılarla buluşturacak.

DEVAMI

UĞUR SOĞUTMA BAYİLERİNDE DAHA KOLAY, ESNEK ve HIZLI SÜREÇLER

Türkiye’nin lider soğutucu markası Uğur Soğutma Bilgi Sistemleri Grup Yöneticisi Emre Çiftçi ile Uğur Soğutma’nın Türkiye’nin tüm bölgelerinde bir çok ilde gerçekleştirmekte olduğu ve bayileri için kullanımını planladıkları bayi yönetim sisteminin lansmanının gerçekleştirildiği “Geleceği birlikte planlıyoruz” çalıştayında konuştuk.

DEVAMI

SİZİN ÜNİVERSİTENİZİN DE BAŞARI HİKAYESİ OLSUN

Kadir Has Üniversitesi SAP SLcM Fiori dönüşüm projesi SAP Forum İstanbul’da başarı hikayesi olarak katılımcılarıyla buluşacak. Forum’da, ARETE’nin özel uzmanlıkları arasında yer alan, üniversitelere özgü bir ERP olan SAP SLcM ve Fiori’ nin, bir üniversitede neleri değiştirebileceğini merak edenlerin merakını giderecek bir sunum gerçekleşecek.

DEVAMI

1 SANİYENİN ALTINDA ONLINE FATURALAMA DÖNEMİ

“Türkiye’nin SAP IS-U özelindeki en büyük projelerini gerçekleştiren ARETE, Türkiye’nin en büyük enerji dağıtım şirketlerinden birinde önemli başarılara imza atmaya devam ediyor.” 6 Milyondan fazla aboneye hizmet veren enerji dağıtım şirketinde, online faturalama işlemi 1 saniyenin altında gerçekleşiyor.

DEVAMI

SAP FORUM İSTANBUL, YAKLAŞIYOR!

SAP Türkiye’ nin düzenlediği yılın en büyük BT etkinliği SAP Forum İstanbul’ un 22.’si, 12 Ekim Perşembe günü İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. ARETE, SAP Forum İstanbul 2017’de Altın Sponsor olarak yer alacak.

DEVAMI

ARETE’den IoT ALANINDA ÖNEMLİ İŞ ORTAKLIĞI

ARETE, kablosuz ağlar üzerinden makineler arası (M2M) ve nesneler arası (IoT) iletişimi sağlayan hizmet ve ürünler geliştiren SADELABS’ın sertifikalı iş ortağı oldu. Akıllı cihazlar, sensörler, RFID etiketleri ve diğer birçok varlıktan kesintisiz bağlantı ve bilgi erişimi sağlayan çözümleri SAP çözümleriyle buluşturacak bir ortaklığa imza atıldı.

DEVAMI

KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ SAP SLcM & FI-CA UX Fiori PROJESİ CANLI KULLANIMDA

ARETE’nin 2017 yılı Ocak ayında başladığı Kadir Has Üniversitesi SLcM ve FI-CA SAP Fiori UX Dönüşüm Projesi, Haziran ayı itibariyle canlı kullanıma alındı.
ARETE, bu projeyle önemli bir kampüs yönetim projesine daha imza attı.

DEVAMI

SAP’nin İLK CLOUD FORUMU GERÇEKLEŞTİ

Bu yıl ilk kez düzenlenen SAP Cloud Forum, 25 Mayıs’ta İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. SAP HANA Cloud Platform (HCP) ve tüm bulut platformlar üzerinde çalışabilen çözümler geliştiren ARETE, saha satış ve dağıtım, lojistik ve nakliye, restoran ve kafe ve bayi ağı çözümleriyle SAP Cloud Forum’daydı.

DEVAMI

SAP PERAKENDE FORUM GERÇEKLEŞTİ

SAP’nin önemli sektörel etkinliklerinden olan SAP Perakende Forum, 9 Mayıs Salı günü The Grand Tarabya Hotel’de gerçekleşti. “Yaşayan Perakendecilik” mottosuyla gerçekleşen forum, bu yıl oldukça hareketli bir konsepte sahipti.

DEVAMI

BU YIL BİZİM YILIMIZ OLACAK!

ARETE, 2017 yılı kick off toplantısını “yeni bir başlangıç” mottosuyla 6 Mayıs’ta İstanbul’un prestijli tarihi mekanlarından Adile Sultan Sarayı’nda gerçekleştirdi. Tüm çalışanlarının ve yönetim kadrosunun…

DEVAMI

SERA’DA “SAP” İLE TÜM SÜREÇLER OTOMATİZE

ARETE, Aydın ve Manisa’da yer alan iki fabrikası, Almanya’da yer alan Lojistik Üssüyle, dünyanın 45 ülkesine yüksek kalitede sağlıklı Akdeniz lezzetleri ihraç eden Serafood bünyesinde yürüttüğü SAP projesini, 2017 yılı Nisan ayında canlı kullanıma aldı.

DEVAMI

KARINCA LOJİSTİK, DİJİTAL DÖNÜŞÜM YOLCULUĞUNA ARETE İLE BİRLİKTE ÇIKIYOR!

300 adetlik araç filosu, 100.000 metrekareye ulaşan depolama alanı, Türkiye ve dünya geneline yayılmış ofis ve acente ağıyla Türkiye lojistik sektörü devlerinden Karınca Lojistik, S/4HANA…

DEVAMI