Haberler 2017-06-24T00:57:19+00:00

BİZDEN EN SON HABERLER

Etkinliklerimizi, projelerimizi ve başarı hikayelerimizi takip edin.

KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ SAP SLcM & FI-CA UX Fiori PROJESİ CANLI KULLANIMDA

ARETE’nin 2017 yılı Ocak ayında başladığı Kadir Has Üniversitesi SLcM ve FI-CA SAP Fiori UX Dönüşüm Projesi, Haziran ayı itibariyle canlı kullanıma alındı.
ARETE, bu projeyle önemli bir kampüs yönetim projesine daha imza attı.

DEVAMI

SAP’nin İLK CLOUD FORUMU GERÇEKLEŞTİ

Bu yıl ilk kez düzenlenen SAP Cloud Forum, 25 Mayıs’ta İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. SAP HANA Cloud Platform (HCP) ve tüm bulut platformlar üzerinde çalışabilen çözümler geliştiren ARETE, saha satış ve dağıtım, lojistik ve nakliye, restoran ve kafe ve bayi ağı çözümleriyle SAP Cloud Forum’daydı.

DEVAMI

SAP PERAKENDE FORUM GERÇEKLEŞTİ

SAP’nin önemli sektörel etkinliklerinden olan SAP Perakende Forum, 9 Mayıs Salı günü The Grand Tarabya Hotel’de gerçekleşti. “Yaşayan Perakendecilik” mottosuyla gerçekleşen forum, bu yıl oldukça hareketli bir konsepte sahipti.

DEVAMI

BU YIL BİZİM YILIMIZ OLACAK!

ARETE,  2017 yılı kick off toplantısını “yeni bir başlangıç” mottosuyla 6 Mayıs’ta İstanbul’un prestijli tarihi mekanlarından Adile Sultan Sarayı’nda gerçekleştirdi. Tüm çalışanlarının ve yönetim kadrosunun…

DEVAMI

SERA’DA “SAP” İLE TÜM SÜREÇLER OTOMATİZE

ARETE, Aydın ve Manisa’da yer alan iki fabrikası, Almanya’da yer alan Lojistik Üssüyle, dünyanın 45 ülkesine yüksek kalitede sağlıklı Akdeniz lezzetleri ihraç eden Serafood bünyesinde yürüttüğü SAP projesini, 2017 yılı Nisan ayında canlı kullanıma aldı.

DEVAMI

KARINCA LOJİSTİK, DİJİTAL DÖNÜŞÜM YOLCULUĞUNA ARETE İLE BİRLİKTE ÇIKIYOR!

300 adetlik araç filosu, 100.000 metrekareye ulaşan depolama alanı, Türkiye ve dünya geneline yayılmış ofis ve acente ağıyla Türkiye lojistik sektörü devlerinden Karınca Lojistik, S/4HANA…

DEVAMI