SAP Leonardo Arete Çözümler 2017-08-01T12:09:58+00:00

SAP LEONARDO

SAP’nin dijital yenilik sistemi SAP Leonardo, devrim niteliğindeki teknolojileri entegre ediyor ve bunları sorunsuz bir şekilde bulutta çalıştırıyor. SAP Leonardo, yeni yetenekleri ve iş modellerini hızla benimsemenize ve dijital dönüşümünüzü hızlandırmanıza yardımcı oluyor.

NESNELERİ, İNSANLARI ve MAKİNELERİ AKIL İLE BAĞLAYAN SİSTEM

SAP LEONARDO portföyüyle ilgili daha fazla bilgi alın.

ARETE IOT ÇÖZÜMLERİYLE TANIŞIN

Nesnelerin İnterneti (IoT)  alanında SAP Cloud Platform üzerinde stratejik iş ortağımız SADELABS ile birlikte çözümler geliştiriyoruz. Sahadaki varlıklarınızın lokasyonunun takibi, çalışma-duruş sayısı ve süresi, sıcaklık ve nem gibi bakım tahmini için gerekli verilerin anlık olarak takip edilebilmesini sağlayan IoT  çözümlerimiz, üretimde kullanılan makinelerin bakım tahminlerinden, sahadaki varlıkların bakımı, yönetimi ve takibi alanlarına kadar bir çok alanda kullanılabiliyor.
Özel sensörlerle alınan sahadaki varlıkların verileri sayesinde işletmeler, bakım tahminleri yapabiliyor ve varlıklar arızalanmadan bakımlarını gerçekleştirerek varlıkların arızalanması durumunda ortaya çıkabilecek olası yüksek maliyetlerin önüne geçebiliyor.

Bilgi ve Teklif İsteyin

ARETE IOT ÇÖZÜMLERİYLE TANIŞIN

KLASİK VARLIK YÖNETİMİNİN ÖTESİNDE

ARETE Varlık Yönetimi Çözümüyle, sahadaki varlıklarınıza ait talep toplama, planlama, dağıtım operasyonu gibi süreçleri bulut platformda SAP ile entegre yönetirken, aynı zamanda varlıklarınıza ait her türlü veriyi Nesnelerin İnterneti (IoT) teknolojisinden yararlanarak sensörler aracılığıyla toplayıp, izleyebilir, yönetebilir ve doğru bakım tahminleri yaparak maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

ARETE Varlık Yönetim Çözümünün yeteneklerini inceleyin:

Broşür İncele

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?