ARETE Bulut Çözümler I SAP Cloud Platform 2018-05-16T14:28:44+00:00

ARETE BULUT İŞ ÇÖZÜMLERİ

SAP HANA Cloud Platform ve tüm bulut platformlar üzerinde çalışabilen çözümler geliştiriyoruz. Geliştirdiğimiz bulut çözümlerle kullanıcı dostu arayüzler, hızlı güncelleme ve uygun maliyet avantajları sunuyoruz. Siz de işletmeniz için bulut çözümlerimizin avantajlarından yararlanabilir, geleceğin teknolojisi buluta hızlıca adapte olabilirsiniz.

BAĞLANIN. KULLANIN. HIZLANIN.

HEM KOLAY HEM ENTEGRE ÇÖZÜMLER

RESTORAN & KAFE

Restoran ve kafe otomasyon çözümüyle, restoran ve kafelerinizin satış noktası, mutfak yönetimi, teslimat ve ödeme, arka ofis ve sadakat kartı süreçlerini yönetmeniz mümkün.

NAKLİYE & DAĞITIM

ARETE Dağıtım ve Nakliye Çözümüyle, hem ulusal hem de uluslararası taşımalarda tüm lojistik işlemlerinizi ve nakliye yaşam döngünüzü entegre olarak yönetin.

BAYİ YÖNETİMİ

ARETE Bayi Yönetim çözümüyle, satış terminallerinden muhasebeye kadar tüm süreçlerinizi birbiri ile entegre, akıllı ve kolay bir şekilde yönetin.

SAHA SATIŞ

ARETE Saha Satış ve Dağıtım çözümüyle, tüketicilerinize bir dağıtım kanalı vasıtasıyla ulaşırken satış ve dağıtım faaliyetlerinizi “merkezi olarak” koordine edin.

VARLIK YÖNETİMİ

ARETE Varlık Yönetimi çözümüyle varlıklarınızı izleyin, gerçekçi bakım tahminleri yaparak kritik arızaları engelleyin, maliyetlerinizi düşürün.

RESTORAN & KAFE OTOMASYON ÇÖZÜMÜ

RESTORAN ve KAFELERDE UÇTAN UCA OTOMASYON

ARETE Restoran ve Kafe Otomasyon  çözümüyle, restoran ve kafelerinizin satış noktası, mutfak yönetimi, teslimat ve ödeme, arka ofis ve sadakat kartı süreçlerini akıllı, kolay ve entegre şekilde yönetmeniz mümkün.
Mobil ve bulut hizmetlerle tüm süreçlerinizi yönetmenize olanak sağlayan çözümümüz, hem bağımsız hem de Kurumsal Kaynak Planlama uygulamalarına entegre çalışabilme özelliğiyle uygulama kolaylıkları da sağlıyor.

Detay sayfaya git

NAKLİYE ve DAĞITIM YÖNETİMİ

KUSURSUZ NAKLİYE ve DAĞITIM SÜREÇLERİ

ARETE  Nakliye ve Dağıtım Yönetimi Çözümüyle, hem ulusal hem de uluslararası taşımalarda tüm lojistik işlemlerinizi ve nakliye yaşam döngünüzü entegre olarak yönetebilirsiniz. Yükleme ve taşıma planlama, rota planlama ve optimizasyon, depo operasyonları ve arka ofis işlemlerinizi uçtan uca entegre şekilde yönetme imkanı sağlayan çözümümüzle, tüm süreçlerinizi kolay arayüzlerden mobil kullanım avantajıyla yönetin.

Detay sayfaya git

BAYİ YÖNETİM ÇÖZÜMÜ

BAYİ AĞLARINIZ İÇİN RAKİPSİZ ÇÖZÜM

ARETE Bayi Yönetim Çözümü, bayilerinize ait satış ve sipariş işlemlerini, pazarlama aktivitelerini, depo hareketlerini, arka ofis ve ön muhasebe işlemlerini bulut platformda kullanımı kolay arayüzlerle entegre şekilde yönetme imkanı sunuyor. Bayi Yönetim Çözümü, uygun maliyet ve esnek fiyatlama, çevrimdışı destek, detaylı ve gerçek zamanlı raporlama avantajlarıyla da rekabette öne çıkmanıza destek oluyor.

Detay sayfaya git

SAHA SATIŞ & DAĞITIM ÇÖZÜMÜ

SAHA OPERASYONLARINDA FARK YARATIN

ARETE Saha Satış ve Dağıtım çözümüyle, tüketicilerinize  bir dağıtım kanalı vasıtasıyla ulaşırken, satış ve dağıtım faaliyetlerinizi “merkezi olarak” koordine edebilirsiniz. Saha operasyonlarınızın araç satış ve direkt mağaza teslimatı, saha satış yönetimi ve  dağıtımcı yönetimi süreçlerini kolay arayüzlerle entegre şekilde yönetmenizi sağlayan saha satış ve dağıtım çözümümüz, saha operasyonlarınızda fark yaratmanızı sağlıyor.

Detay sayfaya git

VARLIK YÖNETİMİ ÇÖZÜMÜ

FİZİKSEL VARLIKLARINIZI DAHA DÜŞÜK MALİYETLERLE YÖNETİN

ARETE Varlık Yönetimi Çözümüyle, sahadaki varlıklarınıza ait talep toplama, planlama, dağıtım operasyonu gibi süreçleri bulut platformda SAP ile entegre yönetirken, aynı zamanda varlıklarınıza ait her türlü veriyi Nesnelerin İnterneti (IoT) teknolojisinden yararlanarak sensörler aracılığıyla toplayıp, izlemenizi ve doğru bakım tahminleri yaparak maliyetlerinizi düşürmenizi sağlıyoruz.

 

Broşür İncele

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

[]
1 Step 1
Previous
Next
powered by FormCraft

HARİTADA GÖSTER

İLETİŞİM

İletişim formunun talep ettiği bilgileri Aydınlatma ve Rıza Metni kapsamında okudum ve tarafıma ARETE tarafından bülten gönderimini onaylıyorum.

Kaydet

Kaydet