ARETE Bulut Çözümler I SAP Cloud Platform 2020-09-24T16:11:58+00:00

ARETE Bulut İş Çözümleri

SAP HANA Cloud Platform ve tüm bulut platformlar üzerinde çalışabilen çözümler geliştiriyoruz. Geliştirdiğimiz bulut çözümlerle kullanıcı dostu arayüzler, hızlı güncelleme ve uygun maliyet avantajları sunuyoruz. Siz de işletmeniz için bulut çözümlerimizin avantajlarından yararlanabilir, geleceğin teknolojisi buluta hızlıca adapte olabilirsiniz.

Bağlanın. Kullanın. Hızlanın.

Kolay ve Entegre Çözümler

SAP Tedarikçi İlişkileri Yönetimi & Satın Alma

İşbirliğine dayalı tedarik ve sözleşme yönetimi ile planlanmış işlemlerinizi standartlaştırılmış ve otomatize edilmiş süreçlerle yönetin.

Nakliye & Dağıtım Yönetimi

ARETE Dağıtım ve Nakliye Çözümüyle, hem ulusal hem de uluslararası taşımalarda tüm lojistik işlemlerinizi ve nakliye yaşam döngünüzü entegre olarak yönetin.

Saha Satış & Dağıtım Çözümü

ARETE Saha Satış ve Dağıtım çözümüyle, tüketicilerinize bir dağıtım kanalı vasıtasıyla ulaşırken satış ve dağıtım faaliyetlerinizi “merkezi olarak” koordine edin.

Bayi Yönetim Çözümü

ARETE Bayi Yönetim çözümüyle, satış terminallerinden muhasebeye kadar tüm süreçlerinizi birbiri ile entegre, akıllı ve kolay bir şekilde yönetin.

Restoran & Kafe Otomasyon Çözümü

Restoran ve kafe otomasyon çözümüyle, restoran ve kafelerinizin satış noktası, mutfak yönetimi, teslimat ve ödeme, arka ofis ve sadakat kartı süreçlerini yönetmeniz mümkün.

Nakliye ve Dağıtım Yönetimi

Kusursuz Nakliye ve Dağıtım Süreçleri

ARETE  Nakliye ve Dağıtım Yönetimi Çözümüyle, hem ulusal hem de uluslararası taşımalarda tüm lojistik işlemlerinizi ve nakliye yaşam döngünüzü entegre olarak yönetebilirsiniz. Yükleme ve taşıma planlama, rota planlama ve optimizasyon, depo operasyonları ve arka ofis işlemlerinizi uçtan uca entegre şekilde yönetme imkanı sağlayan çözümümüzle, tüm süreçlerinizi kolay arayüzlerden mobil kullanım avantajıyla yönetin.

Detay sayfaya git

Bayi Yönetim Çözümü

Bayi Ağlarınız İçin Rakipsiz Çözüm

ARETE Bayi Yönetim Çözümü, bayilerinize ait satış ve sipariş işlemlerini, pazarlama aktivitelerini, depo hareketlerini, arka ofis ve ön muhasebe işlemlerini bulut platformda kullanımı kolay arayüzlerle entegre şekilde yönetme imkanı sunuyor. Bayi Yönetim Çözümü, uygun maliyet ve esnek fiyatlama, çevrimdışı destek, detaylı ve gerçek zamanlı raporlama avantajlarıyla da rekabette öne çıkmanıza destek oluyor.

Detay sayfaya git

Saha Satış & Dağıtım Çözümü

Saha Operasyonlarında Fark Yaratın

ARETE Saha Satış ve Dağıtım çözümüyle, tüketicilerinize  bir dağıtım kanalı vasıtasıyla ulaşırken, satış ve dağıtım faaliyetlerinizi “merkezi olarak” koordine edebilirsiniz. Saha operasyonlarınızın araç satış ve direkt mağaza teslimatı, saha satış yönetimi ve  dağıtımcı yönetimi süreçlerini kolay arayüzlerle entegre şekilde yönetmenizi sağlayan saha satış ve dağıtım çözümümüz, saha operasyonlarınızda fark yaratmanızı sağlıyor.

Detay sayfaya git

SAP Tedarikçi İlişkileri Yönetimi & Satın Alma

İhtiyacınıza göre Satın alma Süreçlerinizi Kullanıcı Dostu Arayüzlerle Basitleştirin

SAP ERP  ve Ariba ‘nın çözümleriyle, günlük talep, spot kaynak, sözleşme güncellemeleri ve alıcı siparişi yaratma gibi planlanmış işlemlerinizi standartlaştırılmış ve otomatize edilmiş süreçlerle yönetebilirsiniz. Malzeme ihtiyaç planlamasından satın alma sipariş işleme ve fatura yönetimine kadar tüm satın alma süreçlerinizin operasyonel verimliliğini arttırabilirsiniz.

Dijital Tedarik ve Tedarikçi Yönetimi çözümleriyle yönetebileceğiniz süreçler:

 Malzeme İhtiyaç Planlaması
 İşbirlikçi Tedarik Zinciri
 Gereksinimlerin İşlenmesi
 Satın alma Siparişi İşleme
 Satın alma Kataloğu ve İçerik Yönetimi
 Satın alma Dokümanları Onay Süreci
 Satın alma Dokümanı Yaratma
 Fatura Yönetimi

 

Restoran & Kafe Otomasyon Çözümü

Restoran ve Kafelerde Uçtan Uca Otomasyon

ARETE Restoran ve Kafe Otomasyon  çözümüyle, restoran ve kafelerinizin satış noktası, mutfak yönetimi, teslimat ve ödeme, arka ofis ve sadakat kartı süreçlerini akıllı, kolay ve entegre şekilde yönetmeniz mümkün.
Mobil ve bulut hizmetlerle tüm süreçlerinizi yönetmenize olanak sağlayan çözümümüz, hem bağımsız hem de Kurumsal Kaynak Planlama uygulamalarına entegre çalışabilme özelliğiyle uygulama kolaylıkları da sağlıyor.

Detay sayfaya git

e-Bültenimize Kayıt Olun

[]
1 Step 1
Previous
Next
powered by FormCraft

HARİTADA GÖSTER

İLETİŞİMİletişim formunun talep ettiği bilgileri Aydınlatma ve Rıza Metni kapsamında okudum ve tarafıma ARETE tarafından bülten gönderimini onaylıyorum.

Kaydet

Kaydet