Hizmetler I SAP Danışmanlığı I Proje Yönetimi I Roll-Out I Outsourcing I Bakım Destek 2022-09-23T14:13:06+00:00

PROFESYONEL HİZMETLER

SAP Danışmanlığında Deneyim ve Kalite

İşletmelere etkin ve verimli çalışma ortamları sağlanmasında önemli bir rol oynayan SAP uygulamalarının sunduğu tüm fonksiyonalite ve ürünleri, deneyimli SAP danışmanlık ekiplerimizle uyguluyor ve uygulama sonrası destek süreçlerinizi de yönetiyoruz. Alanında uzman SAP danışmanlık ekiplerimizle çalışarak, SAP projelerinde en iyi iş yapış yöntemlerini deneyimleyebilir, SAP çözümlerini gerçek iş ortamlarınıza adapte ederken sağlanabilecek tüm faydaları elde edebilirsiniz.

SAP DANIŞMANLIĞI

Doğru Danışmanlık Tercihi, Hızlı Yatırım Dönüşü

İş süreçlerinizin yeniden yapılandırılması ve entegre bir ortamda yönetilmesini sağlayan iş çözümleri için uygulama danışmanlığı hizmetleri sunuyoruz. SAP uygulama danışmanlığı kapsamında başta SAP çözümleri olmak üzere, SAP çözümlerine tamamlayıcı olarak geliştirdiğimiz sektörel çözümler, Nesnelerin İnterneti (IoT) ve bulut çözümlerin uyarlamasını yapıyoruz. Proje uygulama sürecinde işletmelerin mevcut gereksinimlerini, gelecekteki çalışma biçimlerini de göz önünde bulundurarak, SAP projelerinde edindiğimiz uzun süreli tecrübe ile yatırımlarınızdan en kısa sürede geri dönüş almanızı hedefliyoruz. SAP projeleriniz için bizi tercih ederek, uygulama danışmanlığında kaliteyi deneyimleyebilir, SAP uygulamalarının sağlamış olduğu avantajlara ek olarak sunduğumuz ”business know-how” ile projelerinizin başarısına önemli katma değerlerler ekleyebilirsiniz.

Bakımlı Sistemler, Düzenli İşleyen Süreçler

SAP uygulamalarının tüm versiyonları üzerinde SAP teknik danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. SAP teknik danışmanlık hizmetlerimiz kapsamında kullanıcı yetkilendirmeden, sisteminizin verimli çalışmasını sağlayan teknik bakımlara, veri tabanı bakımını otomatikleştiren kontrol listeleri hazırlanmasından, güvenlik, performans ve network analizleri ile sorun tespitine ve çıktı yönetimine kadar bir çok teknik sürecinizi, deneyimli teknik SAP danışmanlarımızla yönetiyoruz. Teknik danışmanlık hizmetiyle, sistem altyapınızın kesin ve güvenli yetkilendirmeye sahip olmasını, rutin bakımlarının otomatikleşmesini, var olan süreçlerinizin düzenli çalışmasını sağlıyoruz.

Tasarlayan, Geliştiren ve Uygulayan İş Ortağınız

SAP Co-Innovation partneri olarak iş ortaklığı anlayışımızla yönettiğimiz projeler çerçevesinde SAP ve hem SAP ile entegre hem de tek başına çalışabilen çözümler tasarlıyor ve uyguluyoruz. Bütünsel bir platformda entegre çalışan bu çözümlerin geliştirilmesi ve işletmelere özel entegrasyonların sağlanmasında en yeni teknolojileri ve araçları kullanıyoruz. Yazılım geliştirmeyi bir ”çözüm” şirketi olabilmenin temel unsurlarından biri olarak görüyor ve bu amaçla iş süreçleri ile uyumsuz, kullanımı zor programlar yerine kurumların gereksinimlerine göre kolay arayüzlere ve aynı zamanda yüksek fonksiyonaliteye sahip çözümler geliştiriyoruz. Teknolojinin hızını ve yönünü takip ediyor, Nesnelerin İnterneti (IoT), Endüstri 4.0 ve bulut platform çözümleri geliştiriyor ve tüm bu çözümlerle iş süreçlerinizi otomatize ediyoruz.

Ülkenize Özel Yerelleştirme

Lokalizasyon hizmeti  ile özellikle uluslararası işletmelerin ihtiyaç duydukları yasal gereklilikleri yerelleştiriyor, ülkeye özgü ayarlar gerçekleştiriyoruz. Sunduğumuz lokalizasyon hizmeti ile, uygulamalarınızı istediğiniz dilde takip etmenizi sağlıyoruz ve yasal mevzuatlara uygun çözüm paketleri sunuyoruz. Lokalizasyon hizmeti çerçevesinde Vergi Usul Kanunu tabanlı planlama ve fiili maliyetlerin raporlanabilmesi, yasal mevzuata uygun kar/zarar ve bilanço alınabilmesi, yasal defterlerin hazırlanabilmesi, sabit kıymetlerin ve amortismanların Vergi Usul Kanunu’na göre işlenebilmesini sağlıyoruz.

Yaygınlaştırmada Deneyimden Yararlanın

Şirketinizin ya da şirketler topluluğunuzun belli lokasyonlarında halihazırda kurulu SAP çözümü içerisinde uygulanmakta olan senaryolarına bağlı kalarak tanımlanmış bir şablon üzerinden, aynı ülke içinde ya da farklı ülke lokasyonlarında proje uygulamasını yaygınlaştırma (roll-out) hizmeti sunuyoruz. Uluslararası şirketlerde gerçekleşen roll-out proje uygulamalarında, bağlı kalınan ana şablon üzerinden farklı ülkelerde yapılan roll-out uygulamaları üzerine, eğer gerekirse ülkeye özgü lokalizasyon uygulamaları da yürütüyoruz. Uyguladığımız roll-out projelerinden kazandığımız deneyim ile, şablon kapsamının yerel ihtiyacı karşılayıp karşılamadığını doğru şekilde belirleyerek, işletmeniz için en uygun çözüm modelini geliştiriyor ve kısa sürede çok sayıda lokasyonda roll-out uygulamaları hayata geçiriyoruz. Bu sayede, standardize edilerek yalınlaştırılmış süreç akışları ile farklı lokasyonlarda üretilmiş verilerin karşılaştırılabilirliği ve merkezi kontrolünü sağlıyoruz. Sıfırdan ele alınacak projelere göre daha düşük kurulum maliyetleri oluşturan başarılı roll-out projeleri yürütüyor, merkezileştirilmiş yapı ile IT ve yönetim giderlerinde önemli düşüşler elde etmenize katkıda bulunuyoruz.

İŞ VE SÜREÇ DANIŞMANLIĞI

İş Süreçlerinizde Ölçülebilir İyileşmeler Elde Edin

Performans hedeflerinin belirlenmesi ve bu doğrultuda gerekli iyileştirmelerin ve otomasyonun hayata geçirilmesi, iş süreçlerine ölçülebilir hedefler kazandırılması, iş akışlarına uygulanabilir kurallar getirilmesi, tüm süreçlerin basitleştirilmesi, yürütme, yönetim ve denetim adımlarının işlevlerini yerine getirmesi gibi önemli faydalar sağlıyoruz. İş ve süreç danışmanlığı hizmetimizden yararlanarak, katma değer sağlayan, tanımlanabilir ve ölçülebilir iyileştirmeler elde edebilirsiniz.

PROJE YÖNETİMİ

Proje Yönetiminde En Yeni Metodolojiler

SAP uygulamalarının en hızlı şekilde hayata geçirilmesini sağlayan metodolojileri kullanarak proje yönetimi hizmeti sunuyoruz. SAP projelerimizde ASAP ve SAP yeni nesil bulut ve S/4HANA ERP uygulamaları için SAP Activate proje yönetim metodolojilerini uyguluyoruz. Bir çok farklı sektörde ve farklı büyüklüklerde gerçekleştirdiğimiz projelerden elde ettiğimiz deneyimlerden yararlanarak, belirlenen kapsamlarda sorunsuz projeler hayata geçirebilirsiniz.

YÖNETİLEN HİZMETLER

Uygulamada, Destekte ve Bakımda Güven

Yönetilen hizmetler kapsamında dış kaynak kullanımı, lisans bakım, uygulama yönetim desteği ve sistem yönetim desteği sağlıyoruz. Dış kaynak kullanımı hizmetimizden yaralanarak kaynak tasarrufu yapabilir, destek hizmetlerimizle 7/24 SAP uygulama ve sistem desteği alabilir, lisans bakım hizmetimizle SAP lisans bakım ve yenilemelerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz.