SAP S/4 HANA ERP I Bellek İçi Kurumsal Kaynak Planlama 2019-11-12T11:52:44+00:00

SAP S/4HANA

“S/4HANA’nın sadeleştirilmiş iş süreçleriyle finans, lojistik ve insan kaynakları süreçlerinizi uçtan uca dijitalleştiriyoruz.”

HTML5 tabanlı Fiori ekranlarıyla yeni bir yüz kazanan, SAP S/4HANA, profesyonelleri ve yenilikçi teknolojileri bir araya getirerek birbiriyle bağlantılı, basit ve hızlı iş süreçleri sunuyor. Her sektör ve her ölçekte işletme için uygun olan SAP S/4HANA ile iş süreçlerinizde fonksiyonellik kazanırken hata oranlarınızı minimuma indirin. 

DİJİTALLEŞMENİN ÇEKİRDEĞİ SAP S/4HANA

İŞİNİZ ÜZERİNDE MAKSİMUM KONTROL SAĞLAYIN

SAP’nin R2 versiyonu ile başladığı, R3 ile devam ettiği ve günümüze HANA ile ulaşan en güncel ve kullanışlı arayüzüne sahip yeni nesil ERP’si: S/4HANA. Çağın gerekliliği olan ve dijitalleşmenin getirdiği S/4HANA;  kullanımı kolay sadeleştirilmiş arayüzleri, hızlı altyapısı, bir çok veriyi tek çatı altında toplaması, veriye anlık erişimi kolaylaştırması ve uzun dönem tahmini (predictive) analiz özelliği ile doğru zamanda doğru karar vermenize yardımcı olur. Sağladığı kolaylıklar ile işinizin üzerinde maksimum kontrol elde etmenizi sağlayan SAP S/4HANA  ile rekabette fark yaratabilirsiniz.

Deneyimli danışman kadromuzla süreçlerinizi analiz edip size en uygun süreçleri proje planını belirleyelim ve S/4HANA çözümüyle iş süreçlerinizi dijitalleştirelim. S/4HANA’nın sadeliği, fonksiyonelliği ve kolaylığıyla iş süreçlerinizdeki iyileşmeleri birlikte sağlayalım.

Hemen Bilgi İsteyin

SAP S/4HANA’NIN ÖZELLİKLERİNE GÖZ ATIN

YAŞAYAN BİR İŞLETME İÇİN FİNANSAL SÜREÇLERİNİZİ DİJİTALLEŞTİRİN

SAP S/4 HANA Finansal Yönetim ve Muhasebe çözümleriyle  finans süreçlerinizin tüm operasyonlarını bütünleşik olarak yönetme olanağına sahipsiniz. Muhasebe ve finansal kapanış, bütçe planlama, finans operasyonları  gibi önemli finansal süreçler için geliştirilmiş SAP S/4 HANA Finans çözümleriyle, operasyonel süreçlerdeki gereksiz zaman kaybından kurtulabilir ve zamanınızı daha stratejik konulara ayırabilirsiniz.

SATIŞ SÜREÇLERİNİZİ S/4 HANA İLE DİJİTALLEŞTİRİN

Dijitalleşme tüketici alışkanlıklarını da hızlıca dönüştürüyor. Bir çok veriye anında ulaşabilen ve kararlarını buna göre hızlıca alan günümüz tüketicileri, her cihaz üzerinden ulaşabilecekleri bireyselleştirilmiş ürünler ve özelleştirilmiş satın alma süreçleri bekliyor. Alışveriş ve müşteri hizmetlerinden beklenti eğilimlerinin çokça değiştiği günümüzde, S/4 HANA da işletmenizin satış süreçlerini bu dönüşümlere hızla adapte ediyor. Geleneksel ERP’den farklı olarak dijital müşteri bakış açısıyla tasarlanan S/4 HANA satış fonksiyonları işletmenize önemli faydalar sağlıyor. S/4 HANA ile, satış ve stok ile ilgili maliyetlerinizi azaltabilir, pazar payınızı arttırabilirsiniz. SAP Hybris‘ i barındıran yeni yapılanması ve  satış ve müşteri deneyimine dijital bakış açısıyla S/4 HANA ile işletmenizde değer yaratabilirsiniz.

S/4 HANA SATIŞ FONKSİYONLARI

Sipariş ve Sözleşme Yönetimi
• Satış ana veri yönetimi
• Satış sözleşmesi yönetimi
• Satış siparişi yönetimi ve işlenmesi
• İddialar, iadeler ve geri ödeme yönetimi
• Satış izleme ve analizi

Lojistik ve Sipariş Taahhüdü
• Temel depo yönetimi
• Mal girişi ve çıkarılan mallar
• Genişletilmiş depo yönetimi
• Ulaşım ihtiyaçlarının yönetimi
• Öğe seri hale getirme ve ürün izlenebilirliği

Ödeme ve Faturalandırma

• Fiziksel mallar ve hizmetler için  ödeme ve faturalandırma
• Abonelik ödemeleri ve faturalandırma

KARMAŞIK TEDARİK AĞLARINIZI SAP S/4HANA İLE YÖNETİN

Gittikçe artan müşteri beklentilerini hızlı yanıtlamanın yolu iyi bir tedarik zinciri yönetim sistemine sahip olmaktan geçiyor. SAP S/4 HANA çözümleriyle, lojistik, depo ve stok yönetimine kadar tüm tedarik sürecinizi kolaylıkla yönetebilirsiniz. IoT (Nesnelerin İnterneti), Endüstri 4.0, RFID  ve gelişmiş analitik teknolojileri kullanan SAP S/4 HANA Zinciri Yönetimi çözümleriyle tüm süreçlerinizi analiz edip yöneterek yüksek verimlilik ve müşteri memnuniyeti sağlayabilirsiniz.

ÜRETİM SÜREÇLERİNİZİ S/4 HANA İLE DÖNÜŞTÜRÜN
Günümüzde müşteriler, istedikleri zaman ve yerde ve rekabetçi fiyatlarla sunulan yüksek oranda kişiselleştirilmiş ve yüksek kaliteli ürünleri beklerken,  üretim firmalarını da büyük bir mücadele bekliyor. Birden fazla tesis ve depoda birden fazla sistem kullanıldığında, kuruluşlar daha çok karmaşıklığa ve daha fazla manuel müdahaleye maruz kalırlar. Bu da yüksek bir sahip olma maliyeti, taleplere yeterince yanıt verememe ve eksik veya yanlış bilgi nedeniyle zayıf bilgi birikimine neden oluyor.
Dinamik ve kaynak kısıtlı bir çevre için dönüştürülmüş hızlı bir üretim süreci olmaksızın, günümüz müşterilerinin taleplerine cevap vermek giderek daha da zorlaşıyor. Günümüzde en iyi yaklaşım, üstün entegre bir sistemi, düzene sokulan süreçleri, Büyük Veri analizi ve kaynak optimizasyonu sağlayan ileri dijital teknolojileri uygulamaktır. Bu dijital teknolojinin çekirdeği SAP S/4HANA ve uzun vadeli esnekliği sağlayan uygulama programı arabirimi (API) çerçevesidir.
SAP S/4 HANA, gelişmiş makine öğrenimi ve algoritmalarının yanı sıra Internet of Things’e (IoT) bağlanmayla, daha iyi bir operasyonel görünürlük için planlama ve yürütme süreçlerinde eşsiz bir koordinasyon sağlıyor.
SAP S/4 HANA, pazarın ve müşteri talebinin en güncel bilgilerini sağlıyor. Böylece imalat süreçleri, kaynakları ve kapasitesi optimum üretim verimliliği ve ürünlerin karlı ve zamanında teslimi için doğru sıralama ile yakın çalışıyor.

DAHA ETKİN VE HIZLI İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ

SAP S/4 HANA insan kaynakları çözümleriyle size işe alımdan başlayarak personelleriniz ile ilgili tüm süreçleri uçtan uca en yeni teknolojilerle yönetme, çalışanlarınızı destekleme ve yeteneklerini geliştirme fırsatı sunuyor. İşe yerleştirme, iş gücü planlaması, bordro ve daha bir çok önemli insan kaynakları süreçlerinizi SAP S/4 HANA ile dijitalleştirin, çalışan verimliliğinizi arttırın.

İhtiyacınıza Göre Satın Alma Süreçlerinizi Kullanıcı Dostu Arayüzlerle Basitleştirin

SAP S/4 HANA satın alma çözümleriyle, günlük talep, spot kaynak, sözleşme güncellemeleri ve alıcı siparişi yaratma gibi planlanmış işlemlerinizi standartlaştırılmış ve otomatize edilmiş süreçlerle yönetebilirsiniz. Malzeme ihtiyaç planlamasından satın alma sipariş işleme ve fatura yönetimine kadar tüm satın alma süreçlerinizin operasyonel verimliliğini arttırabilirsiniz.

SAP doğrudan ve self servis satın alma çözümleriyle yönetebileceğiniz süreçler:

Malzeme İhtiyaç Planlaması
İşbirlikçi Tedarik Zinciri
Gereksinimlerin İşlenmesi
Satın alma Siparişi İşleme
Satın alma Kataloğu ve İçerik Yönetimi
Satın alma Dokümanları Onay Süreci
Satın alma Dokümanı Yaratma
Fatura Yönetimi

SAP S/4HANA ile ilgili detaylar için hemen bize ulaşın.