ARETE E-ÇÖZÜM ETKİNLİĞİ GERÇEKLEŞTİ

SAP kullanıcısı firmalara özel olarak geliştirilmiş, SAP ile hazır entegrasyonları bulunan ARETE E-Çözüm ürünleri ile SAP kullanıcısı firmaları buluşturan ARETE E-Çözüm Etkinliği, 3 Mayıs Perşembe günü Sait Halim Paşa Yalısı’nda gerçekleşti.

Türkiye’nin önde gelen firmalarının finans ve bilgi işlem yöneticilerinin katılımıyla gerçekleşen etkinlik, ARETE Satış Müdürü Nihal Deniz’in açılış konuşmasıyla başladı ve ARETE E-Çözüm ürünlerinden E-Ödeme, E-Mutabakat ve E-Hesap Özeti ürünlerinin sunumlarıyla devam etti. ARETE E-Çözüm ürünlerinin sunumlarını E-Çözüm ürünlerinin geliştirmesinde de aktif olarak görev alan SAP Finansal Uygulama Danışmanı Gürhan Kutsal gerçekleştirdi.

İlk oturumda, mutabakat bilgisinin gönderilme sürecinden başlayarak, mutabakatın cevaplanması, mutabakat durumunun raporlanması ve  mutabakat ekstre karşılaştırma sürecine kadar tüm mutabakat süreçlerini otomatize eden ARETE E-Mutabakat çözümü yer aldı. Kutsal, SAP kullanmayan firmaların bile kolaylıkla mutabakat geri bildiriminde bulunabileceğini, E-Mutabakat çözümü ile tedarikçi veya müşteri olarak çalışılan firmalarla yapılan BA/BS ve Cari Bakiye mutabakatlarının ARETE E-Mutabakat sistemi üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde yapılabileceğini ve mutabakat süreçlerinin kolaylıkla yönetilebildiğini belirtti.

E-Mutabakat sayfamızı ziyaret edin

Etkinlik, kurumları karmaşık ödeme sürecinden kurtaran, otomatik ödemelerin hızlı, güvenli ve kesintisiz yapılmasını sağlayan ARETE E-Ödeme çözüm sunumuyla ydevam etti. Örnek SAP Fiori ekranlarıyla tüm E-Ödeme sürecinin anlatıldığı sunumda, E-Ödeme çözümünün, zaman ve maliyet açısından tasarruf sağlarken aynı zamanda güvenli bir şekilde ödeme işleminin gerçekleşebilmesine olanak sağladığı için hata yapma riskini minimum seviyeye indirmesi gibi kritik özelliklerin üzerinde duruldu.

E-Ödeme sayfamızı ziyaret edin

Son oturumda ise web servis hizmeti veren tüm bankalarla entegre olabilen ARETE E-Hesap Özeti (EHÖ) çözümü yer aldı. MT940 ve EHÖ çözümümüzün temel yapısını oluşturan WSDL özelliklerini karşılaştırarak anlatan Kutsal, sunumunu örnek kokpit ekranlarıyla destekledi ve hem teknik hem operasyonel anlamda EHÖ çözümünün sağladığı avantajları detaylarıyla aktardı.

E-Hesap Özeti sayfamızı ziyaret edin

Kritik ve bir çok firmada manuel olarak yürütülen finansal süreçleri otomatize eden, bugün Bayraktar Holding ve şirketleri ve Doğuş Otomotiv gibi önde gelen bir çok şirket bünyesinde aktif olarak kullanılan ARETE E-çözüm ürünleri, SAP Fiori ile desteklenen platform ve işletim sistemi bağımsız yapısıyla katılımcılardan büyük ilgi topladı ve katılımcıların desteğiyle interaktif bir şekilde gerçekleşen etkinlik soru cevap kısmıyla son buldu.

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

 

2018-05-07T13:27:23+00:00