ARETE’nin SAP FORUM İSTANBUL AJANDASINDA NELER VAR?

2017 yılına “Yeni bir Başlangıç” mottosuyla giren ARETE, bu yıl SAP Forum İstanbulda Altın Sponsor  olarak yer alacak.
SAP Perakende Forumda ve SAP Cloud Forumda başarılı etkinlikler geçiren, hem sunum hem de IoT çözümleriyle ilgi gören ARETE, SAP Forum İstanbul’da da yine dopdolu içeriklerle yer alacak. ARETE’nin SAP Forum ajandasına göz atın ve hemen kaydınızı yaptırın.

sapkayit.com


LONG ve HİCLE

Yılın bilişim etkinliğinde “Bir nakliye müzikali”

Salon: Üsküdar 1

Saat: 14:00-14:25


BAŞARI HİKAYESİ SUNUMU

KAMPÜSTE BÜYÜK FİORİ DÖNÜŞÜMÜ

KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ
SAP Sistem Yöneticisi
HAKAN DANACI

Geçtiğimiz Haziran ayında canlı kullanıma alınan Kadir Has Üniversitesi SAP SLcM Fiori dönüşüm projesi, SAP Forum İstanbul katılımcılarıyla başarı hikayesi olarak buluşacak.

Eğitim sektöründe neden SAP? Gelin, yanıtlarını SAP Forum İstanbul’da Kadir Has Üniversitesi SAP Sistem Yöneticisi Hakan Danacı’dan dinleyin, sorularınızı sorun, tüm ip uçlarına sahip olun.
SAP Global’de başarı hikayesi yayınlanan SAP SLcM & Fı-CA FIORI UX Dönüşüm projesinin detaylarını canlı dinleme fırsatını kaçırmayın.

Salon: Topaz 1

Saat: 11:20-11:45


SAP LEONARDO DENEYİM ALANI

FİZİKSEL VARLIKLARINIZ İÇİN SAP LEONARDO VARLIK YÖNETİMİ ÇÖZÜMLERİ

İşletme içindeki ve sahadaki fiziksel  varlıklarınızı, satın almadan dağıtıma, ısı, nem, lokasyon ve hareket verilerini izlemeden, bakım ve onarımlarını planlamaya kadar tüm aşamalarda entegre şekilde yöneterek, bakım maliyetlerinizi düşürüyor ve operasyonel verimliliğinizi arttırıyoruz. SAP LEONARDO deneyim alanında çözüm ve demolarımızla bekliyoruz. Standımıza mutlaka gelin, yenilikçi iş süreçlerini birlikte keşfedelim.

SATIŞ NOKTALARINIZ İÇİN IoT OTOMATİK YENİLEME ÇÖZÜMLERİ

IoT teknolojisinden yararlanarak satış noktalarınızda konumlandırdığınız ürünlerinizin bulunduğu stant, makine, dolap gibi ekipmanlardan sensörlerle ürün verilerinizi izleyebilirsiniz. Düşük seviye stokla çalışarak ve ürünlerinizi hızlıca yerine koyarak maliyetlerinizi düşürebilir, satışlarınızı arttırabilirsiniz. SAP LEONARDO deneyim alanına gelin detayları aktaralım.


Şimdiden kaydınızı yaptırın!

SAP Forum İstanbul Kayıt

Takviminize kaydedin!

12 Ekim 2017, Perşembe
İstanbul Kongre Merkezi, Harbiye

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

2017-10-02T22:57:13+00:00