ARETE 2017 KICK OFF TOPLANTISI, ADİLE SULTAN SARAYI’NDA GERÇEKLEŞTİ

ARETE, 2017 yılı kick off toplantısını  “yeni bir başlangıç” mottosuyla 6 Mayıs’ta İstanbul’un prestijli tarihi mekanlarından Adile Sultan Sarayı’nda gerçekleştirdi. Tüm çalışanlarının ve yönetim kadrosunun katıldığı toplantı, ARETE Genel Müdürü Evrim Akpınar’ın 2017 yılı hedef ve stratejilerini anlattığı sunum ile başladı. Öğle yemeği ve ardından eğitimlerle devam eden kick-off toplantısı, ekip aktiviteleriyle son buldu.

BU YIL BİZİM YILIMIZ OLACAK

ARETE Genel Müdürlüğünü 2017 yılında devralan Evrim Akpınar, ARETE’de başlayan ve hızla da devam edeceğine inandığını belirttiği değişimler için duyduğu heyecanı, sunumunda ARETE çalışanlarıyla paylaştı.

ARETE’nin 2017 yılı stratejilerine değinen Akpınar, ARETE’nin deneyim ve yetkinliklerinin olduğu sektör ve çözüm odaklı danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra;  büyük veri, IoT, Endüstri 4.0 ve bulut çözümler gibi yeni teknoloji çözümlerinin ARETE için öncelikli olduğunun, teknolojinin yönünü ve hızını takip eden bir bilişim şirketi olarak artık çok daha aktif olacaklarının altını çizdi. Akpınar, ARETE’nin geliştirdiği sektörel bulut teknoloji çözümleriyle ve yıllardır ürün geliştirme konusunda sahip olduğu bilgi birikimiyle, ekosistemde farklı bir yere sahip olacağını belirtti.

Şirket stratejisine paralel olarak geliştirilecek ve uygulanacak satış ve pazarlama stratejilerinin şirketlere önemli ilerlemeler kaydettirdiğini belirten Akpınar, tecrübelerine de dayanarak doğru ekip ve stratejilerle ulaşılamayacak bir hedef olmadığını vurguladı. Akpınar: “2017 yılında biz de doğru strateji ve ekiplerle hedeflerimize ulaşacağız. Yeni bir başlangıç yaptık ve bu yıl bizim yılımız olacak.” diyerek sözlerini bitirdi.

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

2017-08-07T15:06:04+00:00