Türkiye’nin ilk RISE with SAP S/4HANA Public Cloud Projesi Başlıyor!

ARETE olarak ilklere imza atmaya ve fark yaratmaya devam ediyoruz, Türkiye’de ilk olma özelliği taşıyan RISE with SAP S/4HANA Public Cloud projemiz, iklimlendirme sektöründe ilkleri gerçekleştiren Kombi Klima Shop’ta başlıyor.

2012 yılında sektörel faaliyetine başlangıç yapan Kombi Klima Shop, iklimlendirme sektöründe ihtiyaç duyulan tüm ürünleri, sektördeki firmalarla buluşturan ulusal bir B2B satış firması, Türkiye’nin en geniş dağıtım kanalına sahip Kombi Klima Shop, dijital franchise sistemiyle 81 ilde 3.600’ün üzerinde firmaya direkt satış yapıyor, standart franchise sisteminde yer alan konsept mağazalarla da kurumsal hizmet sunuyor. Dijitalleşmenin öncüsü olan Kombi Klima Shop, tek noktada çoklu çözüm ilkesi ile iş ortaklarının gelecekteki ihtiyaçlarına bugünden çözüm üreterek sektörüne faydalı olmaya devam ediyor.

Türkiye’de ilk RISE with SAP S/4HANA Public Cloud çözümü ile önem taşıyan projemizde, finansal süreçlerde verimlik hedeflenirken, yenilikçi iş uygulamaları ile sürdürülebilir kapsamında akıllı işletme dönüşümü planlanmaktadır. Aynı zamanda yerleşik iş uygulamaları sayesinde standardizasyon sağlanırken, önceden etkinleştirilmiş iş inovasyonu kapsamı ile uçtan uca çözüm sunan projede, akıllı ERP’nin yanı sıra “RISE with SAP” ile gelen diğer mümkün kılıcı çözümlerden de maksimum fayda sağlanması amaçlanmaktadır.

Çevik modüler mimari yapısı ile iş süreçlerinde uçtan uca çözüm sunan RISE with SAP S/4HANA Public Cloud’un yenilikleri sürekli güncelleyen ve kolaylaştırılmış esnek yapısıyla birlikte sezgisel bir kullanıcı deneyimi, kolaylaştırılmış iş akışları, eyleme yönelik içgörü için gelişmiş analitik yapısı ve yerleşik yapay zeka sunacak projemizde, B2B ve CRM ile entegrasyon sağlanarak da değer zincirinin uçtan uca yönetebilmesi için kesintisiz bir mimari, verimlilik artışı ve satış maliyetlerinin azaltılması hedeflenmektedir.

Çeviklik, ölçeklenebilirlik ve sürdürülebilirlik ile iş süreçlerinde inovasyon sağlayacak projemiz ile bir ilke imza atan tüm ARETE ve Kombi Klima Shop ekiplerine başarılar dileriz.

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

2022-09-20T17:54:41+00:00