SAP PERAKENDE FORUM GERÇEKLEŞTİ

SAP’nin önemli sektörel etkinliklerinden olan SAP Perakande Forum, 9 Mayıs Salı günü The Grand Tarabya Hotel’de gerçekleşti. “Yaşayan Perakendecilik” mottosuyla gerçekleştirilen forum, bu yıl oldukça hareketli bir konsepte sahipti.

Sabah konserle başlayan etkinlik, sonrasında ışıklı şovlarla ve ardından da SAP Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Bülent Karal’ın açılış konuşmasıyla devam etti. Karal, konuşmasında, perakendenin dinamiklerinin tamamen değiştiğini, geleneksel yöntemlerin aksine tüketicilere artık önce dijital platformlardan, sonra mağazalardan ulaşıldığını belirterek, dijital platformların kullanımının önemini vurguladı.
Katılımcılardan büyük ilgi gören ve enerjiyi yükselten konser ve şovların enerjisinin tüm güne yansıdığı forum, birbirinden değerli oturumlarla sürdü. SAP Perakende Forum saat 17:30’da teknoloji çekilişiyle son buldu.

ARETE, Bulut Satış Noktası Çözümünü Tanıttı

ARETE, altın sponsor olarak katıldığı SAP Perakende Forum’da, bulut platformda geliştirdği ARETE Restoran&Kafe çözümünü tanıttı. Lansmanını ARETE Genel Müdürü Evrim Akpınar’ın yaptığı Restoran&Kafe çözümü, restoran ve kafelerin satış noktası, mutfak yönetimi, teslimat, ödeme ve sadakat kartı süreçlerinin tümünü tek sitemle otomatize ediyor. ARETE Genel Müdürü Akpınar, sunumunda, ARETE Restoran&Kafe çözümünün kolay arayüzleri ve yüksek fonksiyonel özellikleriyle kompleks ve birbirinden kopuk yönetilen satış noktası süreçlerini, kolaylıkla yönetme imkanı sağladığını belirtti. Akpınar, çözümün bulut teknoloji çözümü olmasından dolayı düşük maliyet ve hızlı kurulum avantajları sağladığının da altını çizdi.

ARETE POS Satış Noktası çözümüyle ilgili sunum veya daha fazla bilgi için: info@arete.com.tr

Kaydet

Kaydet

Kaydet

2017-08-07T15:06:58+00:00