ÜNİVERSİTELERE ÖZEL DİJİTAL ÇÖZÜMLER WEBINARI

Dijitalleşme, beraberinde getirdiği fonksiyonellikle bilgiye çok daha hızlı erişim sağlarken, Eğitim Kurumları da bu sürece öncülük etmektedir. Özellikle anlık raporlama yeteneğine sahip olmak, Eğitim Kurumları’na kritik kazanımlar sağlamaktadır.

Yükseköğretim Kurulu’nun (YÖK), mevzuat gereği her yıl yeni kayıt ve kayıt yenileme dönemlerinde üniversitelerden talep ettiği raporların, YÖK’ün yayınladığı rapor formatına uyumlu olacak şekilde hazırlanma zorunluluğu vardır.
Bir çok veri modelinden beslenen bu raporların, hızlı ve doğru bir şekilde oluşturulması ve konsolide edilmesi gerekmektedir. Tam bu noktada ARETE “YÖK Raporlamaları” Çözümü sayesinde, istenen raporlar YÖK formatına uygun şekilde dakikalar içinde hazırlanabilmektedir.
Kullanılmakta olan Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) çözümünden bağımsız, raporlama süreçlerini dijitalleştirmek isteyen tüm Eğitim Kurumlarını webinarımıza bekliyoruz.

SAP’nin uçtan uca Kampüs Yönetim Çözümü olan SLcM (Student Lifecycle Management) çözümüne de değineceğimiz webinarımızda, bilişim altyapısını ARETE ile dijitalleştiren Kadir Has Üniversitesi Bilişim Teknolojileri Direktörü Hakan Danacı’yı ağırlayacağız.

Webinar Kayıt Linki:

https://goo.gl/forms/HAkhT5odeB174RKo1

PROGRAM

10:30 – 11:00 Üniversitelere özel kolay hazırlanan YÖK Raporları
Utku Sancaktar – ARETE

11:00 – 11:30 Dijital Dönüşüm Hikayesi & SAP SLcM
Hakan Danacı – Kadir Has Üniversitesi
Görkem Karslı – ARETE

 

Bilgi için:
Gizem Güç- 0216 577 05 60 / gizem.guc@arete.com.tr

 

2019-03-25T14:17:35+00:00