YENİ NESİL İŞ ZEKASI VE SEKTÖREL RAPOR ÇÖZÜMLERİ WEBINARI

SAP çözümlerine sahip işletmelerin yanı sıra, SAP kullanmayan işletmelere de hizmet verebilecek şekilde tasarlanmış bir bulut çözüm olan SAP Analytics Cloud ve Univera sistemini kullanan işletmelerin rapor ihtiyacını ister bulut ortamında ister mevcut sunucusunda karşılayabilen hazır paket raporlama çözümünün ayrıntılarını webinarımızda sizlerle paylaşacağız.

SAP ANALYTICS CLOUD

SAP Analytics Cloud çözümü sayesinde SAP ya da SAP dışı sistemlerdeki veriler hakkında analitik veya operasyonel raporlar alabilir, veri analizi yapabilir, geçmiş veriler temelinde geleceğe yönelik tahmin verileri üretebilir ve ihtiyaca yönelik tasarlanabilecek veri giriş ekranları ile planlama ya da bütçeleme yapabilirsiniz.

TÜM VERİ AMBARLARI İÇİN UNIVERA İŞ ZEKASI HAZIR RAPOR SETİ

Tüm veri ambarlarında kullanılabilen Univera İş Zekası Hazır Rapor Seti ile satış, ziyaret, rut gibi verileri hızlı ve kolay bir şekilde analiz edebilir, günlük rapor gönderimlerinizi otomatik hale getirebilir, detaylı yetki yapıları oluşturabilir ve dilediğiniz rapora tüm mobil platformlar üzerinden ulaşabilirsiniz.

İş zekası ve raporlama çözümü ile ilgili aklınızda olan tüm sorulara yanıt bulacağınız webinarımıza aşağıdaki link üzerinden kayıt olabilirsiniz.

Webinar kayıt linki: https://forms.gle/qLXZshZxuJATtpeN6

 

Program

10:30 – 10:55   Tüm yenilikleriyle SAP Analytics Cloud

ARETE İş Analitikleri Grup Yöneticisi Utku Sancaktar

10:55 – 11:20   Univera İş Zekası Hazır Rapor Seti

BO/BW Uygulama Danışmanı Sema Hüseynova

11:20 – 11:30   Soru Cevap

 

Bilgi için:

Gizem Güç – gizem.guc@arete.com.tr

2019-04-19T15:20:17+00:00